O nás - TPI je specialista na stabilní hasicí zařízení - TPI Česká republika s.r.o. - Specialista na hasicí systémy
ČeskyEnglish

Nyní se nacházíte: Úvodní stránka > O nás

O nás

TPI Česká republika s.r.o., člen nadnárodní skupiny VINCI Energies, je významnou společností působící na poli projekce, realizace a údržby stabilních hasicích zařízení. Od založení v roce 1997 se společnost etablovala na předního hráče v oborech požární ochrany a požární bezpečnosti. 

Za tuto dobu jsme realizovali mnoho významných zakázek v segmentu společenských a administrativních budov, průmyslových i logistických center či nákupních parků. Našimi zákazníky se stali společnosti jako Škoda Auto, Bosch, Plzeňský pivovar, BB Centrum, Lighthouse, City Tower, Tesco Stores a mnohé další.

Na našich stránkách naleznete i informace o stavební skupině VINCI, patřící mezi světové hráče na trhu dopravní infrastruktury, stavebnictví a energetiky. Právě VINCI Energies realizuje své zakázky v oblastech infrastruktury energií, v průmyslu, technologii budov, v telekomunikacích a Facility managementu.

Hledáte pracovní uplatnění ve stabilní, stále se rozvíjející, společnosti? Neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku volných pracovních míst.


  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024