Realizace SHZ - dodání materiálů, instalace, testování. - TPI Česká republika s.r.o. - Specialista na hasicí systémy
ČeskyEnglish

Nyní se nacházíte: Úvodní stránka > Služby > Realizace SHZ

Realizace

Naše realizace zahrnují kompletní dodávku materiálu včetně prefabrikovaných dílů, instalaci zařízení, testování a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy. Pracujeme jak na nových instalacích, tak na úpravách a rozšířeních stávajících systémů požární ochrany.

Prověřené a certifikované komponenty

Integrujeme pouze ověřené komponenty vedoucích neasijských světových producentů (ze specifických komponent zejména produkty Tyco a Victaulic) opatřených náležitými certifikáty.

Flexibilita

Jsme zvyklí přizpůsobit se v nejvyšší možné míře požadavkům zákazníka na průběh montáží tak, aby došlo k minimálnímu omezení jeho provozu. Dokážeme uzpůsobit průběh montáží na noční směny, o víkendech, o svátcích a mobilizujeme významnější nasazení během celozávodních dovolených našich klientů. Tradičně dobře se umíme pohybovat při úpravách technologií v administrativních budovách za jejich plného provozu.

Kvalita a spolehlivost

Zásadním požadavkem, kterým řídíme naše realizace, je vysoká spolehlivost a kvalita instalovaných systémů požární bezpečnosti k jejich dlouhodobě bezchybné funkci. Naše systémy jsou řádně certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavebním v Praze (TZÚS). Náš systém managementu kvality je řízen v souladu se standardem ISO 9001.

Bezpečnost práce a péče o životní prostředí

Dbáme na bezpečnost našich spolupracovníků a ostatních osob na stavbě. Aplikované technologie, používané nátěry a zpracování odpadů jsou šetrné k životnímu prostředí.

Máte zájem o více informací?

Jméno
Kontakt
Mám zájem o:
Zpráva
Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024